Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati, Parlak 1.41 inç AMOLED ekrana ve 320*360 piksel çözünürlüğe sahiptir. Kendine özgü yerli tasarımı ile daha ince, hafif ve dayanıklı yapıdadır. Üzerindeki ekran çizilmelere karşı Corning Gorilla Glass 4 ile donatılmıştır. Sağladığı yüksek performans; 512 MB DDR3 RAM ve 4 GB ROM ile birleşen güçlü Arm Cortex-A53 işlemci (MT6739) tarafından sağlanmaktadır.

Xee-Kids Mobil Uygulama üzerinden güvenli alan belirleme, telefon görüşmesi, görüntülü görüşme, sesli mesajlaşma, rehbere kişi tanımlamaları ve sınırlamaları yapılabilmektedir. Bunun için App Store veya Google Play'den Xee-Kids uygulamasını yüklemeniz yeterli olacaktır.

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati, 2G, 3G ve 4G'nin yanı sıra çift bantlı 2,4 GHz / 4.2 GHz Wi-Fi dahil olmak üzere neredeyse tüm olası bantları desteklemektedir. Sahip olduğunuz SIM kartı takın ve çocuklarınızla en güvenilir bağlantıyı elde ederek çocuklarınızı takipte kalın.

Konum Takibi ve
Elektronik (Çit) Güvenlik Alanı Oluşturma

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati, çocuğunuzun konumunu görebilmenize ve geçmişe yönelik izlediği tüm rotayı günlük ve haftalık olarak Xee-Kids APP üzerinden takip edebilmenize olanak sağlar.

APP üzerinden çocuğunuz için belirlediğiniz bir mekanı (okul, oyun parkı vb.) güvenli alan olarak tanımlayabilirsiniz. Çocuğunuz önceden tanımlamış olduğunuz güvenli alanı terk ederse Xee-Kids size APP üzerinden bir uyarı gönderir.

4G Teknolojisi alt yapısı ile
Kesintisiz Görüntülü Görüşme Özelliği

HD Kamera desteği ile fotoğraf çekimi, video kaydı ve görüntülü arama

Akıllı Çocuk Saati, çocuklar için en iyi cep telefonu alternatifidir. İki yönlü görüntülü arama özelliğine sahip 4G teknolojisini destekleyen Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati ile çocuğunuzla her zaman her yerde yüz yüze görüntülü konuşabilir; görüntülü ve sesli sohbet etkileşimlerinde bulunabilirsiniz.

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati, yüksek çözünürlükte görüntülü görüşme desteği sağlamak için yükseltilmiş ve özelleştirilmiş dahili bir HD kameraya sahiptir. Çocuklarınız önemli ve güzel anlarını kayıt altına almak için selfie çekimler yapabilir, fotoğraf çekimine olan meraklarını giderebilirler.

Sesli Mesajlaşma Özelliği

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati, ebeveyn ile çocuk arasında sesli sohbet imkanı sağlar. Yüksek kaliteli HD ses kayıtları ile Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati ve mobil uygulama üzerinden birbirinize istediğiniz zaman kolayca sesli mesaj kaydederek gönderebilirsiniz.
Xee-Kids APP üzerinden aile üyeleri, uygulamada tanımlanan saatler ile karşılıklı sesli mesaj iletimi yapabilirler.

IP67 Sertifikası
Suya ve Toza Karşı Dayanım

Xee-kids Akıllı Çocuk Saati, uluslararası IP67 dayanımına sahiptir. Çoklu su ve toz yalıtım teknolojisi sayesinde, el yıkamalarında maruz kalacağı su ve yağmur suyu damlacıklarına karşı dayanıklı olarak üretilmiştir.

Yüzme havuzu, sığ olan göl, nehir, dereler ve duş vb. gibi yerlerde kullanım için uygun değildir.

NOT: Xee-Kids Akıllı Çocuk Saatinin, deniz suyu, asidik ve alkali çözeltiler, kimyasal reaktif ve diğer aşındırıcı sıvılara karşı sıvı geçirmeme özelliği ve dayanımı yoktur.

 

4G Teknolojisi İçin
Ağ Desteği

Dördüncü nesil olan 4G Teknolojisi önceki nesillerine göre sinyal ve bağlantı olarak daha güçlü ve daha kararlıdır. Yüksek veri hızı, geniş kapsama alanı ile kesintisiz arama ve videolu görüşme imkanı sunar.

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saatini, yurt dışında 5 ağ modelini ve 22 küresel bandı destekleyen ülkelerde güvenle kullanabilirsiniz.. 4G teknoloji ile daha hızlı veri iletiminin, daha düşük güç tüketiminin ve daha güvenilir bağlantının keyfini çıkarın.

Yüksek Kapasite Batarya

570mAh lityum polimer batarya.
Düşük enerji tüketimi ve manyetik şarj kablosu.

570 mAh lityum polimer bataryanın, tam şarj olduğu zaman aktif kullanım durumuna göre ortalama 14-20 saat, bekleme süresinde ise ortalama 20 saat kullanım süresi bulunmaktadır. Kullanım durumu ve gsm çekim gücüne bağlı olarak 14-20 saat arasında kapasiteye sahiptir.

Manyetik şarj kablosu, kompakt ve hafif tasarımı ile cihazınız için mükemmel bir şarj deneyimi sunar. Araç adaptörleri, taşınabilir şarj cihazları ve dizüstü bilgisayarlar ile kullanıma uygundur.

Pil ömrünü olumsuz etkilememesi için yüksek hızlı şarj aletlerinin kullanımı önerilmemekte, standart usb girişlerinden veya 1A akım veren adaptörler ile şarj edilmelidir.

Xee-Kids Akıllı Çocuk Saati üzerinde yerleşik olarak bulunan voltaj regülatörü; saatinizi güç kaynağına bağladığınızda aşırı akımdan zarar görmesini önler ve şarj sırasında oluşabilecek hasarlardan korur.

Üç Farklı Renk Seçeneği ile,
Kendi Stilinizi Seçme İmkanı!

Xee-Kids Çocuk Saatinde erkek ve kız çocuklarının severek kullanabileceği; Siyah, Mavi ve Pembe olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunmaktayız.