Xee-Kids Akıllı Çocuk Takip Saati

Xee-Kids Akıllı Çocuk Takip Saati, Parlak 1.41 inç AMOLED ekranı 320*360 piksel çözünürlüğe sahiptir. Kendine özgü tasarımı ile rakiplerine karşı daha ince, hafif ve dayanıklı bir kasa tasarımına sahiptir. Üzerindeki ekran Corning Gorilla Glass 4 ile çizilmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yüksek performans, 512 MB DDR3 RAM ve 4 GB ROM ile birleşen güçlü Arm Cortex-A53 işlemci (MT6739) tarafından sağlanmaktadır.

Xee-Kids Akıllı Çocuk Takip Saati, farklı özelliklere sahip teknolojik sensörler ile donatılmıştır. Bunlar; Kalp atış ölçümü sensörü, Vücut sıcaklığı ölçümü sensörü, Kan oksijen seviyesi ölçümü sensörü ve darbe sensörü gibi başlıca sensörlerden oluşmaktadır. Saat üzerinden gelen anlık verilere göre Xee-Kids Mobil Uygulama üzerinden, Adım sayısı, Nabız takibi, Kan oksijen değerleri, Vücut sıcaklığı takibi anlık ve geçmişe yönelik konum takibi yapılabilmektedir. Yine Xee-Kids Mobil Uygulama üzerinden güvenli alan belirleme, telefon görüşmesi, görüntülü görüşme, sesli mesajlaşma, rehbere kişi tanımlamaları ve çıkarmaları yapılabilmektedir. Bunun için Google Play'den gerekli uygulamaları yüklemeniz yeterli olacaktır.

Xee-Kids Akıllı Çocuk Takip Saati, 2G, 3G ve 4G'nin yanı sıra çift bantlı 2,4 GHz / 4.2 GHz Wi-Fi dahil olmak üzere neredeyse tüm olası bantları desteklediğinden, sahip olduğunuz SIM kartı takın ve çocuklarınızla en güvenilir bağlantıyı elde ederek takipte kalın.

Genel Özellikler

Kalp Atış Hızı Takibi

Gerçek zamanlı
kalp atış hızı monitörü.

Çocuğunuzun günlük, haftalık ve aylık kalp atış hızı eğrisini görebilir, fiziksel ve zihinsel sağlığını koruyabilmek için gerçek zamanlı kalp atış hızını izleyebilirsiniz.

Akıllı kalp atış hızı algoritması ile birleştirilmiş yüksek seviyeli optik sensörler kullanarak, ister istirahat kalp atış hızı, ister egzersiz kalp atış hızı gibi farklı durumlara ait verileri doğru bir şekilde görebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Vücut Isısı Takibi
(Ateş Ölçer)

Bilekten Vücut Isısı İzleme Sensörü

60sn de Kolay Ölçüm


Yüksek hassasiyetli termal sıcaklık sensörü, kullanıcının vücut yüzeyinin sıcaklığını doğru bir şekilde ölçmek için yapay zeka algoritmaları ile donatılmıştır. Vücut ısısı her zaman, her yerde ölçülebilir ve veriler Xee-Kids Uygulaması ile senkronize edilebilir.

Kan Oksijen Doygunluk Seviyesi Takibi(SpO₂)

Çocuğunuzda yüksek yoğunluklu zihinsel çalışma, oksijen doygunluk seviyelerinin düşmesine neden olabilir. Bu da derslerine odaklanma zorluğuna sebebiyet verebilir. Xee-Kids çocuğunuzun nabzınızdaki kılcal damarlara kızılötesi ışık göndererek kanındaki oksijen miktarını tahmini ölçüm yapar.

Darbe Sensörü ile
İçiniz Daha Rahat

Xee-Kids Akıllı Çocuk Takip Saati, çocuğunuz herhangi bir çarpma, düşme gibi durumlarda Xee-Kids sensörlerini ve doğru algoritmayı kullanarak bunu algılar ve uygulama üzerinden belirlenen numaralara otomatik olarak durum ve gps konum bilgilerini gönderir.

Sesli Mesajlaşma Özelliği

Xee-Kids Akıllı Çocuk Takip Saati, ebeveyn ile çocuk arasında sesli sohbet imkanı sağlar. HD ses kayıtları ile saat ve mobil uygulama üzerinden birbirinize istediğiniz zaman kolayca sesli mesaj kaydederek gönderebilirsiniz. Belirlenen aile gurubu arasında sohbet ve fotoğraf paylaşımını destekler.

Anlık Konum Takibi ve
Elektronik Güvenlik Alanı

Çocuğunuzun anlık konumunu ve geçmişe yönelik izlediği tüm rotayı uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Çocuğunuz için istediğiniz mekanda güvenli bir alan oluşturabilirsiniz. Çocuğunuz belirlediğiniz güvenli alanı terk ettiği zaman Xee-Kids Akıllı Çocuk Takibi saati tarafından mesaj ile uygulama üzerinden bildirim alırsınız.

4G Teknolojisi alt yapısı ile
Kesintisiz Görüntülü Görüşme Özelliği

HD Kamera desteği ile fotoğrafçılık, kamera çekimi ve görüntülü arama

Akıllı çocuk saati, çocuklar için en iyi cep telefonu alternatifidir. İki yönlü görüntülü arama özelliğine sahip 4g teknolojisini destekleyen Xee-Kids Akıllı Çocuk Takip Saati, çocuğunuzla her zaman her yerde yüz yüze görüntülü konuşabilir; görüntülü ve sesli sohbet etkileşimlerinde bulunabilirsiniz.

Xee-Kids Akıllı Çocuk Takip Saati,Yüksek çözünürlükte görüntülü görüşme desteği sağlamak için yükseltilmiş ve özelleştirilmiş dahili bir HD kameraya sahiptir. Çocuklar önemli ve güzel anlarını kayıt altına almak için selfi çekimler yapabilir, fotoğraf çekimine olan meraklarını giderebilirler.

IP67 Suya Karşı Dayanım

Xee-kids Akıllı Çocuk Takip Saati, çoklu su yalıtım teknolojisi sayesinde, el yıkamalarında mağruz kalacağı su ve yağmur suyu damlacıklarına karşı dayanıklı olarak üretilmiştir.

Yüzme havuzu, sığ olan göl, nehir, dereler ve soğuk duş vb. gibi yerlerde kullanım için uygun değildir.

NOT: DiyetSaatim deniz suyu, asidik ve alkali çözeltiler, kimyasal reaktif ve diğer aşındırıcı sıvılar üzerinde de su geçirmez özelliği yoktur.

 

4G Teknolojisi İçin
Ağ Desteği

Dördüncü nesil olan 4G Teknolojisi önceki nesillerine göre sinyal ve bağlantı olarak daha güçlü ve daha kararlıdır. Yüksek veri hızı, geniş kapsama alanı ile kararlı arama ve kesintisiz videolu görüşme imkanı sunar.

Xee-Kids Akıllı Çocuk Takip Saati, 5 ağ modelini ve 22 küresel bandı desteklemektedir. Yurtdışı seyahatleriniz için Xee-Kids Akıllı Çocuk Takip Saati almaktan endişe etmeyin. 4G teknoloji ile daha hızlı veri iletiminin, daha düşük tüketimin ve daha güvenilir bağlantının keyfini çıkarın.

Yüksek Kapasite Batarya

650mAh lityum polimer batarya. Düşük enerji tüketimi, manyetik şarj kablosu.

650mAh lityum polimer batarya, tam şarj olduğu zaman full kullanımda 1 gün, bekleme süresinde de ortalama 2 gün olarak kullanım süresi bulunmaktadır.

Üç Farklı Renk Seçeneğiyle,
Sevimli Stil Rengini Seç!

Erkek ve kız çocuklarınn severek takabileceği; Siyah, Mavi ve Pembe olmak üzere üç farklı renk seçeneği...